28 sierpnia 2018

Paleta rozświetlaczy Essence - Glow To Go.

W poprzednim wpisie pokazywałam i polecałam Wam rozświetlacz w nimi czekoladce I heart Revolution. Dzisiaj pokaże Wam kolejną cudowną paletkę, którą kupiłam spontanicznie bez czytania opinii innych. Paleta ma cztery odcienie, dzięki którym możemy wykonać ładne przejścia i pięknie wykonturować twarz.
 Paletkę Essence Glow To Go kupiłam na stronie internetowej Empik, z tego co wiem to sklep stacjonarny nie prowadzi sprzedaży kosmetyków. Za ten rozświetlacz aktualnie zapłacicie 23.99 zł
Ulubionym kolorem z tej palety jest ten drugi od prawej, bo idzie nim ładnie podkreślić kości policzkowe. Jak widać, cienie mają dobrą pigmentacje, ale nie są one bardzo mocne, dzięki czemu nie zrobimy sobie kleksa na twarzy. Jaśniejszymi odcieniami podkreślam okolice oczu i nos. Makijaż wykonany tą paletą utrzymuje się na buzi przez cały dzień bez konieczności poprawiania.
Opakowanie może nie jest tak ładne jak w tej czekoladowej paletce, ale wykonane jest z grubego plastiku. 
Kiedy to opakowanie mi się skończy, to na pewno zakupie drugie, chyba że w międzyczasie znajdę kolejny rozświetlacz do testowania, co jest bardzo możliwe. 
A tymczasem bardzo Wam go polecam. Jeżeli jesteście miłośniczkami paletek rozświetlających, to koniecznie musicie dopisać go do swojej kosmetycznej listy must have!

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do jego zakupu. A może już go znacie? Koniecznie dajcie znać :)


8 komentarzy:

Dziękuję, że ze mną jesteś :)