17 czerwca 2017

Yankee Candle: Macaron Treats

Witajcie!
Dawno nie było recenzji wosków, a ostatnie posty były głównie kosmetyczne. Dzisiaj chciałam przedstawić Wam Macaron Treats - Yankee Candle. Wosk o zapachu popularnych francuskich makaroników.

Opis producenta:
Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o klasycznym zapachu paryskich makaroników, czyli słodkiej mieszanki wanilii i migdałów.

Producent podaje, że jest to świąteczna linia zapachowa, ale nie ma on nic wspólnego ze świętami poza swoją słodkością, która będzie idealna na chłodniejsze dni. Wosk kupiłam w grudniu zeszłego roku i dopiero dwa dni temu wylądował w kominku. 
Zacznę od tego, że nigdy nie miałam okazji próbować oryginalnych makaroników, ale niedawno w Biedronce były do kupienia makaroniki hiszpańskiej firmy Dulcesol, więc wzięłam bez zastanowienia. Były bardzo dobre, ale niestety nie mam porównania z oryginałem.Tak naprawdę nie widziałam czego mam się spodziewać, ale chwilę po odpaleniu wosku zapadłam! Macaron Treats jest bardzo słodki, ale zapach nie jest mocny i duszący, a delikatny. Po odpaleniu go w kominku, w każdym pomieszczeniu w domu pachnie słodkimi ciasteczkami. Wystarczy mały kawałek w kominku aby zapach, który jest bardzo trwały, rozniósł się po pomieszczeniu.
Producent w opisie wspomniał o migdałach, ale ich zwolennicy raczej się w tej mieszance migdałów nie doszukają :)

Mi ten wosk bardzo przypadł do gustu i na pewno kupiłabym go jeszcze raz - polecam! :)
Wosk kupicie na Goodies.pl za 9.00 zł

5 komentarzy:

Dziękuję, że ze mną jesteś :)