16 lutego 2017

Hello Thursday!

Hej Kochane!
Ostatnio tutaj jest mnie bardzo mało i nawet nie wiecie jak bardzo nad tym ubolewam. Pisanie dla Was jest dla mnie czymś ważnym bo za każdym razem kiedy opublikuję wpis i widzę Wasze komentarze pod nim to cieszę się jak dziecko, że ktoś jest, ktoś czyta to co napisałam i niekiedy ktoś kto docenia moje zdjęcia. Piszę przede wszystkim dla siebie, bo sprawia mi to przyjemność, ale także i dla Was, bo w końcu mam swoje małe grono które często mnie tutaj odwiedza.
Jeszcze w starym roku kupiliśmy w końcu z moim B. własne mieszkanie. Od tego czasu trwają ciągłe remonty, każdą wolną chwilę w tygodniu i całe weekendy poświęcamy na remont mieszkania. Praktycznie każdy weekend wygląda tak samo pracowicie. W tygodniu chodzę do pracy - 4x po 10 i pół godziny + 3h zajmuje mi łącznie dojazd, więc ciągle tylko praca, spanie, praca, spanie... Mam mniej czasu dla siebie niż zwykle, dlatego blogowanie zeszło trochę na dalszy plan. Remont powoli zmierza ku końcowi, za około 2-3 tygodnie będziemy mogli myśleć o wprowadzeniu się. 4 pomieszczenia mamy skończone na gotowo i już po części umeblowane. Do końca prac zostało nam już coraz mniej. Powoli rozglądam się za dodatkami, których kupowanie cieszy mnie bardziej niż robienie sobie zakupów w sklepie odzieżowym. Kupiłam sobie wczoraj przepiękny kosz na bieliznę w H&M, ostatnio zaopatrzyłam się w ręczniczki kuchenne i przepiękną ramę w IKEA na obraz z Bonzoobox. Kupiliśmy też krzesła i stół kuchenny, którego długo szukaliśmy ze względu na maksymalną szerokość i stolik do salonu. Narożnik mamy niedługo do odbioru.

Abra meble
Abra meble / IKEA
IKEA
IKEA / bonzoobox.pl


IKEA / Zwoltex / H&M
Już niedługo się wszystko uspokoi i będę miała więcej czasu na pisanie, już nie mogę się doczekać! To na razie mała zapowiedź - zdjęcia z mieszkania na pewno się pojawią.
Zmieniłam też swój nagłówek na blogu a zarazem utworzyłam logo swojego bloga. Od dawna chciałam je stworzyć ale kompletnie nie miałam na nie pomysłu i w sumie powstało całkiem przypadkowo, na spontana, ale efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jeszcze chciałabym zmienić szablon bloga.
Na Instagramie jestem znacznie częściej niż tutaj, dlatego zapraszam Was do obserwowania mojego profilu :)

6 komentarzy:

 1. Ładne dodatki. Podobają mi się te krzesła. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + ładny jest ten nowy nagłówek i logo :)

   Usuń
 2. Ciekawe meble :D

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie pracujesz?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że ze mną jesteś :)