7 sierpnia 2020

Nutridome | Suchy szampon

 Myślę, że większość posiadaczek długich włosów zna ten ból, kiedy musimy gdzieś na szybko wyjść, a włosy są nie takie jak należy, a umycie nie wchodzi w grę, bo suszenie ich do sucha zajmuje ok. 30 minut. My kobiety musimy sobie radzić w każdych sytuacjach dlatego ja nie wyobrażam sobie nie mieć w łazience suchego szamponu! Ten od Nutridome testuje pierwszy raz i szczerze powiem, że jestem zachwycona! Nie dość, ze zachwyca przepięknym świeżym cytrusowym zapachem, to jeszcze super odświeża i nie zostawia białych śladów na włosach.


Używacie suchych szamponów na co dzień?

W ofercie znajdziecie dużo kosmetyków do pielęgnacji, ale nie tylko do pielęgnacji włosów, a to wszystko w zgodzie z naturą. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet jest świadoma kosmetyków jakie kupuje i wybiera te bliższe naturze, z dobrym składem.

A tymczasem łapcie kod rabatowy na cały asortyment! Na hasło: iamallexandra_ dostaniecie 10% rabatu na całe zamówienie.9 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze suchego szamponu z Nutridome, sporadycznie używam tych od Batiste :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam szamponu z tej firmy. Jestem ciekawa jak by mi się sprawdził. Ponieważ poprzednie dość niszczyły włosy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts!

  OdpowiedzUsuń

 4. I loved the product, I didn't know it and it looks very good, I hope to find it in Brazil. I loved your blog, which I'm already following. Happy new year and much success. https://beperes.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I sure enjoyed this post. Keep blogging!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałem jeszcze o suchym szamponie. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcie, ciekawy post! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że ze mną jesteś :)