3 kwietnia 2017

Norinommo... i planowanie staje się łatwiejsze!

Planowanie dnia, zakupów, planów na najbliższą przyszłość i zapamiętywanie terminów nie jest moją mocną stroną. Jestem osobą, która musi wszystko zapisywać bo inaczej zapomni. Planowanie dnia jest moją najgorszą stroną i szczerze mówiąc często jestem bardzo niezorganizowana. Od ponad dwóch tygodni jestem Panią w swoim domu i większość spraw jest na mojej głowie. Mój dzień musi być tak rozplanowany żebym znalazła czas na domowe obowiązki, czy zakupy oraz przede wszystkim dla Ukochanego i samej siebie :)


W ostatnim czasie dużo zapisuje, codziennie robię listę zakupów, planuję zakupy dodatków do mieszkania i myślę czego nam jeszcze brakuje. Ciągle coś siedzi mi w głowie. Ostatnio również zaniedbałam blog i mam do nadrobienia masę wpisów, które również sobie zapisuję. Zawsze zapisywałam takie rzeczy w starym zeszycie, a teraz wszystko mam ładnie rozpisane w MINI Plannerze z Norinommo.

Mini Planner to nie jest kalendarz ponieważ nie ma dat, jest to planner miesięczny. W środku znajdziemy rubryki z dniami tygodnia, a miesiąc możemy wpisać sobie sami, więc możemy zacząć używać go od kiedy chcemy, a nie tak jak kalendarz - od początku roku.


W planner'ze możemy zapisać także kontakty:
Zapisać swoje miesięczne przychody:
Jeśli organizujesz przyjęcie dla znajomych lub rodziny to w planner'ze wszystko sobie rozpiszesz według danych punktów i na pewno o niczym nie zapomnisz!

Mini Planner ma jeszcze jedną rzecz, której jeszcze nigdy nie widziałam w żadnym innym plannerze, a mianowicie chodzi o spis treści. Dzięki niemu nie będziemy musieli wertować po stronach i szukać odpowiedniego działu, wystarczy, że wejdziemy w spis treści i już wiemy gdzie czego szukać :)


Poza wymienionymi powyżej działami, planner zawiera bardzo dużo miejsca na notatki, więc możemy zapisać sobie tam co tylko chcemy. Jeśli nie prowadzisz firmy, a jesteś osobą, która ma dużo spraw na głowie to ten planner jest odpowiedni dla Ciebie :)

Koszt to: 64,23 zł


8 komentarzy:

 1. Na każdy rok muszę mieć kalendarz, lubię wszystko mieć zapisane. Ten planner bardzo mi się podoba, jest dużo miejsca na zapiski i można prowadzić go się tak jak chce - nie od początku roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super planner! :)
  Obawiam się jednak, iż u mnie by się nie sprawdził, gdyż zapominałabym do niego zaglądać - organizuję sobie wszystko na bieżąco korzystając z kalendarzyka biurkowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. mi wystarczy kalendarz i wszysto jestem w stanie z nim ogarnąć ;)

  _______________
  PorcelainDesire ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię tego typu planery i szczerze powiem, że ten mi się spodobał. Zdecydowanie by mi się przydał
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  http://ragazza99.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi wystarczy zwykły kalendarz. Obserwuję i liczę na rewanż.
  Pozdrawiam ☺
  jusinx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. your blog was shared by A Showcase
  let me know.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że ze mną jesteś :)